PHYRIS - jedinečná inspirace

Unikátní koncept péče o pleť

PHYRIS individuální péče o pleť

PHYRIS je pro každého, kdo ocení vyjímečnou a individuální péči o pleť.

PHYRIS je typ profesionální péče o pleť. 

PHYRIS je kosmetika mnohokrát oceněná za kvalitu. 

Díky novým bezpečným technologiím, založených na nejnovějších vědeckých poznatcích a laboratorních metodách vývoje, testování produktů na nejvyšší kvalitativní úrovni a komplexu vysoce účinných látek rostlinného původu v kombinaci s konceptem 3fázové péče je zaručen okamžitý a trvalý výsledek v péči o pokožku. 

V exkluzivním, komplexním a efektivním konceptu péče o o pleť PHYRIS se účinek při řešení různých individuálních indikací pleti dostaví rychle.

Nové bezpečné technologie a aktivní účinné látky rostlinného původu jsou unikátní.PHYRIS nabízí 9 kosmetických linií pro všechny věkové kategorie podle typu a stavu pleti.

Jednotlivé řady je možné ve třech krocích vzájemně kombinovat. Vyberte si produkty individuálně, přímo na míru. Výběr přizpůsobte potřebám své pleti a indikaci podle přání – jakého efektu si přejete docílit – protivrásková péče, viditelné omlazení pleti, stimulace a revitalizace, zklidnění, osvěžení a prozáření pokožky, anti-aging efekt, odolnost, pevnost a hladký povrch pleti. PHYRIS nabízí také speciální péči o citlivou pleť.

PHYRIS je jedinečný 3fázový koncept péče o pleť. Vytváří výsledky, které můžete vidět a cítit – okamžitě a trvale.

Zažijte umění být krásná s PHYRIS a nechte se inspirovat koncepcí individuální krásy, půvabu a pocitu věčného mládí.

PHYRIS – 3FÁZOVÁ PÉČE O PLEŤ

Naplňte vaši touhu po dokonalé a zdravé pokožce. Užijte si jedinečné chvíle krásy a půvabu s našimi vybranými produkty od PHYRIS. Nejcennější přísady, jedinečné textury a okouzlující vůně prozáří vaši pleť a vykouzlí nezapomenutelnou dokonalost. Oslavte svou individuální krásu.

Jedinečná inspirace

Srdcem naší 3FÁZOVÉ PÉČE O PLEŤ je FÁZE 2 s aktivátory SOMI. 

Díky produktům SOMI se aktivují vlastní schopnosti pleti a tím zvyšují efektivitu následné péče.


Fáze 1 – ČIŠTĚNÍ – optimální výsledky dosáhnete pouze každodenním čištěním pleti

Proměňte vaše každodenní čištění pleti v jedinečné ošetření a příjemný rituál. Vyzkoušejte a vyberte si pro svou pleť z nových druhů textur a konceptů inteligentních receptur obsahujících aktivní účinné látky na míru přesně tu, která vám bude vyhovovat.


Fáze 2 – AKTIVACE – SOMI – unikátní srdce od PHYRIS

Produkty SOMI aktivují pleť přesně tak, jak to pokožka potřebuje. Aktivují pleťové buňky i v hlubších vrstvách pleti a výrazně tím zlepšují účinnost následné péče. A to si přeje každá žena, které záleží na její kráse a vitalitě.


Fáze 3 – PÉČE (krémy, séra, koncentráty) – každá produktová řada nabízí tu správnou péči v závislosti na věku, typu a stavu pleti. Vyberte si ideální produkty péče, které udrží vaši pleť v kondici. Zvýrazněte váš individuální půvab, kouzlo a jedinečnost. Krása si zaslouží každodenní oslavu. Hýčkejte se.

Progresivní koncept péče o pleť PHYRIS nabízí příležitost k optimálnímu čištění, ochraně a péči o pokožku, řešení kožních problémů a působení proti předčasnému stárnutí pleti. Tyto tři kroky péče, které neustále opakujete, vás dovedou k vysněné krásné pleti.

Elixíry pro nadčasovou krásu

Velmi účinné aktivní složky v koncentrovaných sérech TIME RELEASE od PHYRIS mají okamžitý efekt! Postupně uvolňují účinné látky. Jsou elixírem věčného mládí pro vaši pleť. Nabízí komfortní řešení pro individuální péči. Vyberte si to ideální sérum pro vaši pokožku s přihlédnutím na váš věk, stav a typ pleti. Výsledkem budou zpevněné kontury obličeje, viditelně zredukované jemné vrásky, ochrana či intenzivní hydratace. Hýčkejte svou pleť.


Vybrali jsme pro Vás 4 nejúčinnější řady na kosmetické ošetření