GelaVis HA

Kyselina hyaluronová

Věda pro zdraví, zdraví pro krásu.

Kůže

V důsledku působení vnitřních i vnějších vlivů (proces stárnutí, životní styl, UV záření apod.) se kůže — může setkávat s nadměrnou suchostí a ztrátou elasticity, která vede k předčasnému stárnutí pokožky.

GelaVis HA přispívá k hydrataci všech vrstev kůže, podporuje růst nových kožních buněk a stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové, čímž stárnutí pokožky zpomaluje a zlepšuje její vzhled.

Sliznice

Dlouhodobá zátěž a poškození sliznic (sliznice dýchacího ústrojí, oční rohovky, vaginální sliznice) může vést k jejich dysfunkci a vzniku nežádoucích příznaků jako jsou syndrom suchého oka, projevy atrofie či častá respirační onemocnění.

GelaVis HA podporuje přirozenou obnovu a funkci slizničních buněk, přispívá ke zvlhčování slizničních stěn a podporuje tvorbu ochranné bariéry na jejich povrchu, čímž pomáhá udržovat jejich optimální funkčnost a obranyschopnost.

Longevity

Moderní životní styl a civilizační onemocnění omezují dosažení LONGEVITY — dlouhého kvalitního života, bez přítomnosti nemocí a zdravotních obtíží. Tento stav navíc postihuje stále mladší věkovou populaci.

GelaVis HA aktivuje buněčnou regeneraci a zpomaluje biologické procesy vedoucí k předčasnému stárnutí buňky (systém m-TOR, inflamaging) a stimuluje tělo k přirozené tvorbě vlastní kyseliny hyaluronové, jako jednoho z indikátorů biologického věku.

 

Moderní doba, moderní řešení.

GelaVis HA je prémiový doplněk stravy, který propojuje sofistikovaný přístup k péči o zdraví a krásu s tradičními švýcarskými hodnotami přesnosti a kvality. Obsahuje biotechnologicky vyrobenou kyselinu hyaluronovou nejvyšší čistoty a disponuje přesným molekulárním složením, které má zásadní význam pro specifickou účinnost produktu.

GelaVis HA představuje možnost, jak investovat do své budoucnosti v oblasti zdraví a krásy.

Střeva

Střevní mikrobiom má zásadní vliv na kvalitu lidského života. Není-li dostatečně ,,zdravý" (v eubióze), klesá obranyschopnost imunitního systému a narůstá pravděpodobnost výskytu potravinových intolerancí, autoimunních i dalších onemocnění.

GelaVis HA podporuje přirozenou variabilitu střevního mikrobiomu, zesiluje střevní bariéru proti vstupu toxinů i patogenů a pomáhá regulovat zánět ve střevech. Podporuje trávení, vstřebávání živin a obranyschopnost střev.

Pohybový aparát

Dlouhodobá zátěž, stárnutí nebo poškození pohybového aparátu (klouby, šlachy, páteř) může vést k řadě funkčních obtíží, chronickým bolestem a degenerativním změnám (artróza, záněty šlach, degenerace meziobratlových plotének apod.)

GelaVis HA stimuluje přirozenou tvorbu kolagenu a kyseliny hyaluronové — základních složek pohybového aparátu. Pomáhá pohybový aparát udržovat funkční a bez zánětlivých projevů a přispívá k jeho metabolickému zdraví a přirozené regeneraci.

 

 
Žádné produkty značky GelaVis HA nebyly nalezeny...

Studio VISAGE Galí

Masarykovo náměstí 1484, Pardubice

+420 777 134 291

info@visage-studio.cz