TIMELESS SUGAR SCRUB

Výprodej

TIMELESS SUGAR SCRUB 200 ML

Cukrový tělový peeling

Cukrový tělový peeling s krystaly cukru a vyživujícími oleji z řady Timeless


DR.GRANDEL TIMELESS - pro nadčasově krásnou pleť

Vyhlazující cukrový tělový peeling a péče v jednom. Odstraňuje zrohovatělé a suché kožní buňky a pokožka se tak stává hladkou a pružnou.

Tělový peeling jemně odstraňuje odumřelé kožní buňky, čímž se pokožka stává opět vláčnou. DR. GRANDEL Soft Sugar Scrub odstraňuje suchou a hrubou pokožku, zjemňuje pleť a připravuje ji na další péči. Účinná exfoliace poskytuje pleti hebký a příjemně uvolněný pocit.
Pleť rychle získá mladistvý vzhled. Pokožka je hedvábně jemná a díky aplikadi Sugar Body Scrub od DR. GRANDEL se budete cítit luxusně.

BALENÍ: Tuba

Aktivní účinné látky

  • krystaly cukru

Jemné krystalky cukru pro mechanický peelingový efekt na pokožce.

  • jojobový olej

Rostlinný lipid (tekutý vosk), který je známý zejména svou stabilitou a snášenlivostí. Chrání pokožku a dodává na pokožce bohatý, příjemný pocit.

  • slunečnicový olej

Olej ze semen (jadérek) slunečnice (Helianthus Annuus L.) s velmi vysokým podílem nenasycených mastných kyselin. Pro péči o namáhanou pokožku.

Aplikace

Před koupelí nebo sprchou vmasírujte cukrový peeling do pokožky. Jak? Naneste Sugar Body Scrub na suchou pokožku suchýma rukama a jemnými krouživými pohyby masírujte Sugar Scrub Body Scrub po celém těle. Tělový peeling doporučujeme používat intenzivněji na paty, kolena a lokty. Poté tělo důkladně osprchujte velkým množstvím vody.

Vyzkoušeli jsme za Vás

Pro extra jemný zážitek aplikujte DR. GRANDEL Soft Sugar Scrub na navlhčenou pokožku. Krystalky cukru se lehce rozpustí a péče je šetrnější. Ideální pro místa, kde je pokožka velmi citlivá, například dekolt. 

690,00 Kč 895,00 Kč