TIMELESS BODY CREAM

Novinka

TIMELESS BODY CREAM 200 ML

Tělový krém se zlatými pigmenty, napíná a vyhlazuje

Tělový krém se zlatými pigmenty, zpevňuje a vyhlazuje

Luxusní speciální tělový krém pro exkluzivní pocit pokožky. Zlaté pigmenty poskytují jemný třpyt.

DR.GRANDEL TIMELESS - pro nadčasově krásnou pleť

Luxusní tělový krém Body Cream z řady Timeless od DR.GRANDEL s úžasně hladkým složením intenzivně pečuje o suchou pokožku a dodává jí extra porci hydratace.
Pokožka je revitalizována aktivními složkami proti stárnutí, které jí dodávají pevnější a mladistvější vzhled. Částečky perleti a "soft focus pigmenty" navíc pleti opticky lichotí a dodávají jí jemný zlatavý třpyt.

BALENÍ: Tuba 200 ml

Aktivní účinné látky

  • Pigmenty zlaté barvy

Tyto reflexní pigmenty zlaté barvy mají opticky vyrovnávací efekt a dodávají pokožce jemný zlatý třpyt.

  • lupinový olej

Olej ze semen lupiny bílé (lat. Lupinus Albus) se speciálními vlastnostmi proti stárnutí díky svému ochrannému účinku proti stresu vyvolanému světlem a proti volným radikálům.

  • Silicon Protein Complex

Fermentací s kvasinkovými buňkami (Saccharomyces cerevisiae) vznikají minerály (křemík, měď, zinek, hořčík) v bioaktivní komplexní formě. Jsou spojeny s proteiny, aby se snadněji vstřebaly do pokožky. Pleť tak může optimálně využít revitalizačního, regeneračního a zpevňujícího účinku minerálů.

  • Extrakt z bukových pupenů

Extrakt z mladých bukových výhonků, bohatý na vitamíny, aminokyseliny, lipidy, minerály a fytochemikálie (např. polyfenoly), které společně vytvářejí působivý synergický efekt. Přírodní aktivní složky stimulují metabolické procesy pokožky, např. obsah kyslíku v buňkách, obnovu buněk a přirozené ochranné mechanismy. Účinně snižují předčasné stárnutí pokožky pro hladkou a zářivou pleť.

Aplikace

Nanášejte tělový krém na celé tělo ráno a/nebo večer po koupeli nebo sprše. Vmasírujte krouživými pohyby. Vyhlazující, zpevňující a pečující účinek je umocněn použitím TIMELESS Soft Sugar Scrub předem.

895,00 Kč