SPICEUP GINGER SHOT

Novinka

ochranné energizující a vyhlazující sérum

SPICEup GINGER SHOT chrání pokožku před stresem a poškozením způsobeným vlivy moderního života. Využívá bambucký olej, který zanechává pokožku hedvábně jemnou. Jeho jemná textura obsahuje silné ingredience připomínající opulentní trh ve světě s kořením: Výtažek z kořene zázvoru chrání buňky a tím bojuje proti předčasnému stárnutí pleti. Sečuánský pepř redukuje jemné linky a vrásky, má také uklidňující a zklidňující účinky. Kořeněné vůně aktivují všechny smysly a přenesou vás do mystického světa. Pro chráněnou, hladkou pleť a mladistvý vzhled.

Aktivní složky

  • Zázvor extrakt - Tento extrakt z kořene zázvoru je vynikajícím lapačem radikálů. Chrání buňky a zabraňuje předčasnému stárnutí pleti způsobenému stresovými faktory prostředí, jako je světlo. Zajišťuje také rovnoměrný tón pleti, což se následně projeví rozzářením a ozdravením pleti.
  • Sečuánský pepř - Tento výtažek ze sečuánského pepře uvolňuje mimické linky a vrásky, vyrovnává a zklidňuje podráždění pleti. Pro rovnoměrně sjednocenou pleť a mladistvý vzhled.
  • Bambucký olej - Tekutá forma bambuckého másla ze semen (ořechů) bambuckého stromu (Butyrospermum parkii) zanechává pokožku obzvlášť vláčnou.

Aplikace

Po vyčištění pleti aplikujte SPICEup SOMI, abyste dosáhli silnějího účinku. Poté naneste na pokožku dvě pipety Ginger Shot na obličej, krk a dekolt. Nechte krátce vstřebat, poté hýčkejte dalšími produkty péče SPICEup.

Typ pleti: smíšená pleť (oleosa), smíšená pleť (sicca), normální pleť, suchá pleť, mastná pleť (oleosa) ,mastná pleť (sicca)

Stav pleti: vrásky a linky

Obsah 30ml

1 225,00 Kč