SPICEUP SOMI

Novinka

aktivační, energizující primer s účinnou látkou

SPICEup SOMI otevírá mystický svět zážitků SPICEup: jako jedinečný podkladový přípravek s účinnými látkami optimálně připravuje pokožku, aby následné produkty péče SPICEup mohly rozvinout svůj plný účinek. Lehké, osvěžující složení hydratuje pokožku a obsahuje nanosomálně zapouzdřený koenzym Q10 s depotním účinkem. SPICEup SOMI chrání kožní buňky, dodává jim novou energii a podporuje regeneraci. V kombinaci s produkty péče SPICEup představuje dokonalý posilovač účinných látek. Pro jedinečné výsledky na pokožce.

Aktivní látky

  • Koenzym Q10 - Tento koenzym je jedním z nejúčinnějších antioxidantů (zachycovačů radikálů) v moderní kosmetice a je také známý svým pozitivním vlivem na buněčný metabolismus. Díky tomu chrání pokožku před vnějšími stresovými faktory a předčasným stárnutím. Tento Q10 zapouzdřený v nanosomech se navíc obzvláště dobře vstřebává do pokožky.
  • Phyto-hydro složka - Komplex rostlinných sacharidů - přírodní složení různých cukrů získaných z kukuřice pro intenzivní udržení vlhkosti pokožky.

Aplikace

Po vyčištění pleti naneste na obličej, krk a dekolt SPICEup SOMI o velikosti lískového oříšku, aby následná péče SPICEup byla ještě účinnější.

Typ pleti: Smíšená pleť (oleosa) ,Smíšená pleť (sicca), Normální pleť, Suchá pleť, Mastná pleť (oleosa), Mastná pleť (sicca)

Stav pleti: unavená, částečně povadlá pleť, zašedlá pleť 

Obsah 75ml

690,00 Kč