HYALURON SPLASH

Letní péče

HYALURON SPLASH 200 ML

Hyaluronový sprej na obličej a tělo

Hyaluronový sprej na obličej a tělo

Hyaluron ve spreji: hydratační sprej pro osvěžení těla a obličeje - pro okamžité nakopnutí vlhkosti

Zažijte pocit maximální hydratace!
Hyaluronový sprej na obličej a tělo je pro léto nutností! Okamžitě dodává pokožce vlhkost a zajišťuje čisté osvěžení. Hydratační sprej díky Micro Hyaluronu intenzivně hydratuje a pečuje o pokožku obličeje i těla.

BALENÍ: 200 ml lahvička s rozprašovačem

Profesionální tip DR. GRANDEL

Hydratační sprej skladujte v horkých dnech v lednici. Hyaluron Splash od DR.GRANDEL vám dodá ještě intenzivnější pocit svěžesti.

Aktivní účinné látky

  • Komplex hnědých řas

Tento komplex je kombinací kyseliny alginové (z hnědých řas) a křemíku. Je zvláště známý tím, že dodává pokožce intenzivní a dlouhotrvající vlhkost.

  • Komplex mořské vody řas

Oligosacharidy z hnědých řas (Laminaria digitata), aminokyseliny z mikrořas (Chlorella vulgaris) a mořská voda poskytují intenzivní vlhkost. Podporují přirozené hydratační faktory pokožky a remineralizují. Kromě toho je schopnost pokožky vázat vlhkost viditelně a znatelně zlepšena.

  • Mikrohyaluron

Nízkomolekulární kyselina hyaluronová. Micro Hyaluron má díky své nízké molekulové hmotnosti schopnost proniknout hlouběji do pokožky a poskytnout jí hlubokou vlhkost. Dokáže proniknout kůží a ukládat vodu do pojivové tkáně. Pleť se stává pevnější a vrásky jsou redukovány.


Aplikace

Splash od DR. GRANDEL nastříkejte na vyčištěnou pleť obličeje a těla ráno, večer a v případě potřeby i mezitím. Nechte chvíli vsáknout. V závislosti na potřebách pokožky poté aplikujte pečující krém nebo péči o tělo.

Při stříkání mějte zavřené oči.

615,00 Kč