AQUACTIVE HYALURON SLEEP

Novinka

AQUACTIVE HYALURON SLEEP  50ml

Intenzivně hydratuje a zároveň poskytuje pleti cenné minerály.
Poskytuje pokožce nepřetržitou vlhkost a zabraňuje pocitu pnutí.
Hloubkově hydratuje pokožku.
Restrukturalizuje a zpevňuje pokožku.
Přípravek pro zvýšení hydratace žíznivé pleti. AQUActive HYALURON SLEEP krém podporuje regeneraci pleti přes noc. Krémové složení s různými druhy kyselinou hyaluronové intenzivně vyhlazuje pleť a poskytuje jí dlouhotrvající péči. Jeho vodní vůně připomíná horský vodopád, ponoření do chladivé vody pod ním. AQUActive HYALURON SLEEP krém se přes noc pustí do práce a zanechá pleť hydratovanou a vyživenou,sametově hebkou.

Aktivní látky

  • Ekvivalent hyaluronu - Výtažek podobný hyaluronu získaný z čínského stříbrného ucha. Usazuje se na pleti jako hydratační film, vyhlazuje, intenzivně hydratuje a navíc dodává pleti hydratační schopnosti. Vzácné minerály.
  • Depot Hyaluron - Vysokomolekulární kyselina hyaluronová, zapouzdřená ve více vrstvách. Výsledkem je, že tato varianta kyseliny hyaluronové nepřetržitě hydratuje pokožku, poskytuje trvalý účinek uvolňovování a zabraňuje pocitu pnutí. Zásoby vlhkosti jsou doplněny a celková distribuce vlhkosti je podporována.
  • Micro Hyaluron - Nízkomolekulární kyselina hyaluronová. Díky své nízké molekulární hmotnosti má Micro Hyaluron schopnost pronikat hlouběji do pokožky a dodávat jí hydrataci, a to i hluboko do pokožky. Dokáže se vstřebat do pokožky a ukládat vodu v pojivové tkáni. Pokožka je zpevněna a linky a vrásky jsou redukovány.
  • Komplex měďnatých peptidů - Biotechnologicky získaný komplex z mědi, aminokyselin a speciálního cukru pro posílení a regeneraci vlastní sítě kožních vláken. Pro zpevněnou pleť s zlepšenou tonizací.
1 255,00 Kč