FOREST SOMI

Novinka

FOREST SOMI 75ml

Aktivující krémový gel pro účinný výsledek na pleti

Hydratační podkladová vrstva s účinnou látkou a extraktem z mechu. Aktivující krémový gel pro účinný výsledek na pleti.

Čerstvost. Aktivace. Primer. - Procházka lesem pro pleť. FoREST SOMI od PHYRIS přináší uklidňující zážitek FoREST: jako jedinečný primer s účinnými látkami optimálně připravuje pleť na následnou péči. Krémové gelové složení hydratuje pokožku a obsahuje lipozomálně zapouzdřený extrakt z mechu, který posiluje bariérovou funkci pokožky a chrání ji před stresujícími městskými vlivy. V kombinaci s produkty péče o pleť FoREST představuje dokonalý posilovač účinných látek.

Aktivní látky:

  • LIPOSOM Z MECHOVÉHO EXTRAKTU - Rostlinný výtažek z mechu Physcomitrella patens v liposomu, který podporuje hydrataci pokožky, posiluje její bariérovou funkci a chrání ji před stresem a městskými vlivy. Zvýrazňuje hladký a rovnoměrný vzhled pleti.
  • PHYTO MOISTURIZER - Komplex sacharidů rostlinného původu - přírodní složení různých cukrů získaných z kukuřice - pro intenzivní hydrataci pokožky.

Použití:

Po vyčištění pleti naneste na obličej, krk a dekolt množství FoREST SOMI o velikosti lískového oříšku, aby následná péče o pleť FoREST byla ještě účinnější. 


690,00 Kč