RENEW BODY

Novinka

Tělový omlazující krém 200 ML

Extrakt ze sněžných řas aktivuje "gen krásy" pokožky vašeho těla, omlazuje ji a obnovuje.

Odklopte víčko tělového přípravku, přičichněte k vůni a těšte se na lehké krémové složení krému.

Přípravek tělové péče Renew Body od DR. GRANDEL se rychle vstřebává a zanechává pokožku příjemně hebkou. Pokožka je zklidněná a intenzivně hydratovaná. Obzvláště krásné: jemné zaostřené pigmenty vykouzlí na pokožce jemný třpyt. Díky tomu je každodenní péče o tělo potěšením!

BALENÍ: nádobka

Aktivní složky:

  • Extrakt ze sněžných řas - Extrakt ze sněžných řas (Chlamydomonas), které mají působivou schopnost růst v oblastech s alpským nebo polárním klimatem. Vzhledem k extrémním podmínkám prostředí produkují cenné poselské látky, které minimalizují stres z prostředí. Extrakt aktivuje "gen krásy" pokožky, chrání kolagenová vlákna, podporuje jejich regeneraci a dodává pleti novou pružnost.
  • Komplex hnědých řas - Tento komplex je kombinací kyseliny alginové (z hnědých řas) a křemíku. Je známý zejména tím, že poskytuje pleti intenzivní a dlouhotrvající hydrataci.
  • Anti-age peptidy - Poslové peptidy (stavební bloky bílkovin), které stimulují vlastní opravné mechanismy pokožky v oblasti kolagenových a elastinových vláken. Zpomalují proces stárnutí pleti a snižují počet a hloubku vrásek.

 

1 290,00 Kč