MESOVITAL GENOPEPTID liftingový elixír s peptidy

Anti-aging elixír obnovující buněčné struktury

Obsah: 30 ml

Obsahuje unikátní patentovanou látku Juveleven ™ (Acetyl , Hexapeptide 51 Amid) peptid

Speciální aktivní peptid se připojí na vhodné receptory aktivované vnitřním přenosovým řetězcem signálu buněk, které ochraňují buňky před poškozením DNA restaurují je a stimulují přirozenou rejuvenaci pleti a samoobnovovací procesy.

Tyto peptidy jsou také pojmenovány jako "ochránci genomu (genetické informace). Chrání DNA a pleťové buňky před UV paprsky a nepříznivým vlivům životního prostředí. Napravují poškození pleti, které vzniká stárnutím a působením slunečního záření.

Obsah rostlinného hyaluronu hydratuje pojivové tkáně kolagenu a elastinových vláken a aktivně zpevňují pleť a omlazují pleť. Koenzym Q10, který je zabudovaný ve speciální liposomové struktuře je silným antioxidantem a poskytuje speciální ochranu proti účinkům oxidačního stresu.

Obsah:30 ml

Složení (INCI): voda, glycerin, butylene glycol, Acetyl Hexapeptide 51 Amid, Cassia Angustifolia Seed Polysacharide, Acryletes/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Soybean oil, Lecithin, Ubiquinone, Chondrus Crispus Extrakt, Parfum, Xanthan Gum, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Ethyl-hexylglycerin, Potassium Sorbate

840,00 Kč