Rays Anti-age Elixír

Novinka

Inovovaný omlazujicí elixír. 30 denní kúra. Pusťte se do boje nejen s vráskami, ale také se slabými, lámavými vlasy, povislou pletí a křehkými nehty.
Doplňte tělu 22 dokonale namixovaných ingrediencí od mořského kolagenu přes ceramidy™, kyselinu hyaluronovou a koenzym Q10 až po různé druhy dalších tělu prospěšných látek. Krásný vzhled není jen výsadou mladých. Dopřejte tělu omlazení formou anti-aging produktu RAYS, který je považován za novodobý elixír mládí.

Rays Anti-age je nyní inovovaný o lepší chuť i rozpustnost!

173 zdravotních benefitů
5000 mg kolagenu denně
22 ingrediencí
8 druhů bílkovin
100% přírodní suroviny.

Objem: měsíční kúra 30 x 8 g

RANNÍ RITUÁL S RAYS ANTI-AGE

Sypká směs Rays anti-age se užívá jednou denně.

Balení obsahuje 30 jednorázových dávek po 15 gramech.

Obsah sáčku smíchejte s 200 ml vody a pečlivě rozmíchejte.

Vypijte čerstvé nejlépe ihned po rozmíchání.

Složení

Fytoceramidy z pšeničných lipidůHydrolyzovaný mořský kolagen
Enzym z ananasu
Resveratrol
Peptidy
Koenzym Q10
Kyselina hyaluronová
Aminokyseliny
Chrom
Vápník
Jód
Měď
Draslík
Betakaroten
Zinek
Vitamin E
Molybden
Selen
Železo
Hořčík

Kolagen tvoří v lidském těle až třetinu všech obsažených bílkovin. Samotná pokožka je z 75 % tvořena touto ve vodě nerozpustnou bílkovinou, která má přímý vliv na strukturu naší kůže. Absence kolagenu způsobuje ztrátu prožnosti a oslabení pevnosti pokožky. Ta je rázem méně odolná vůči negativním vlivům okolního prostředí. Odbournaním kolagenu dochází k porušení struktury elastických vláken v pokožce, a tím i k tvorbě vrásek.

Díky obsahu hydrolyzovaného mořského kolagenu a dalších 21 pečlivě vybraných složek s anti-age vlastnostmi, poskytuje Rays Anti-Age efektivní výživu pro péči o pokožku, vlasů, nehtů, ale také pohybového aparátu.

1 850,00 Kč