Profesionální kosmetika 30+ mini sada

AKCE

Profesionální kosmetika s kmenovými buňkami 30+

speciální profesionální produkty s patentovanými rostlinnými kmenovými buňkami PhytoCell Tech ™

Neboli AKTIVÁTOR MLÁDÍ je produktovou řadou s patentovanou technologii rostlinných kmenových buněk PhytoCellTech ™,,Malus Domestica". Patentované produkty této řady poskytují jedinečná ošetření ke zpomalení stárnutí (anti-aging).

Princip nanotechnologie buněčné terapie kmenových buněk můžeme nazvat kosmetikou budoucnosti. Nejvíce je ceněno pro velký podíl přírodních kmenových buňek. Kmenové buňky pro řadu YOUTH ACTIVE jsou získávany z jablečných plodů ,,švýcarského jablka" ,které je pěstováno ve vysokých nadmořských výškách švýcarských hor, ve kterých obvykle rostou pouze nízké kosodřeviny. Díky této vysoké nadmořské výšce obsahují kmenové buňky z jablečných plodů vysoký podíl aktivních látek a jsou zpracovány pomocí čistých liposomů.

Zásluhou jedinečné nanotechnologii pronikají kmenové buňky hluboko do pleti a dosahují mimořádně vysokého anti aging efektu. Kmenové buňky z jablka jsou bohaté na živiny, proteiny a mají dlouhou životnost. Probouzí pleťové buňky, aby se chovaly jako mladší, zatímco zvýšená životnost přispívá ke zdraví buněk a chrání je proti stárnutí. Tento objev získal mnoho mezinárodních cen za inovaci v kosmetice.

"AKTIVÁTOR MLADOSTI" regeneruje pleť, zpomaluje stárnutí a zajišťuje ochranu pro buněčné struktury pleti. Je doporučen pro pleť 30+.


Sada obsahuje :

čistící mléko 250ml

tonik 250ml

krém 50ml

více informací po telefonu

1 310,00 Kč 1 550,00 Kč
Please select variants first