NATURE hyaluronový elixír (10% koncentrace)

NATURE hyaluronový elixír (10% koncentrace)

Produkt s biocertifikací Ecocert. 

Pro intenzivní redukci ochablosti pleti a hloubkovou hydrataci

Hyaluronové sérum v 10% koncentraci má mimořádné hydratační a regenerační účinky, zlepšuje pružnost pleti, vyhlazuje a omlazuje pokožku.

Obsahuje hyaluron rostlinného původu ve vysoké koncentraci. 10% koncentrace přírodního hyaluronu zajišťuje hloubkovou hydrataci pleti. Jedná se o ultralehkou texturu, která se rychle vstřebává do pleti a váže vlhkost. Stimuluje elastinová vlákna. Pleť je po aplikaci pružná, pevná a jemná. Výrazně eliminuje pocit suché pleti.

Kyselina hyaluronová je přírodní látka,která kumuluje objem vody až 1000 krát vyšší než její molekulová hmotnost, poskytuje vnitřní hydrataci a dodává pleti mladiství vzhled.

Doporučené také pro přístrojová ultrazvuková ošetření, elektroporaci, neinvazivní mezoterapii. Vhodný pro péči po mikrojehličkování.

Obsah:30 ml

Co znamená biocertifikace ECOCERT?

Produkty jsou certifikovány francouzskou společností Ecocert, která patří mezi největší mezinárodní certifikační společnosti v oblasti přírodních a bio produktů.

Minimální podíl přírodních surovin certifikovaného produktu ECOCERT musí být 95 %. Produkty certifikované touto společností navíc musí splňovat i podmínky týkající se jejich výroby, která začíná u získávání a pěstování surovin. Nejen, že musí být přírodní a určitá jejich část musí pocházet z kontrolovaného ekologického zemědělství, ale kontrolován je i způsob jejich skladování, hygienické podmínky při zpracování, ekologická šetrnost výrobních postupů i recyklovatelnost obalů a srozumitelnost etiket pro spotřebitele.

Výrobky označené ochrannou známkou Ecocert nesmí obsahovat geneticky modifikované suroviny, parabeny, phenoxyethanol, nanočástice, silikony, PEG deriváty, syntetické parfémy a barviva a složky získané z mrtvých zvířat.

990,00 Kč