KOZÍ MLÉKO SUŠENÉ PLNOTUČNÉ 300G 3 pack

Novinka

To nejlepší plnotučné instantní kozí mléko, skvělá náhrada mléka kravského. Bohaté na vápník, výborně stravitelné, ideální pro děti od 1 roku, ženy i muže každého věku, rekonvalescenty a seniory.

Sušené kozí mléko pro vás vyrábíme z toho nejlepšího kozího mléka. Má velmi příjemnou chuť i vůni. Díky šetrné metodě zpracování si zachovává svou vysokou výživovou hodnotu.

JEDNOZNAČNÝ PŘÍNOS KOZÍHO MLÉKA PRO LIDSKÉ ZDRAVÍ

Nebojte se kozího mléka! Kozí mléko je velmi ceněno z nutričního i dietetického hlediska. Je lehce stravitelné, proto je důležité pro správné trávení a metabolismus. Báječně si na něm pochutnáte. Naturální, přirozené složky kozího mléka, jako jsou bílkoviny, nukleotidy, oligosacharidy, minerály a vitamíny se snadno vstřebávají. Náš organismus je lehce využije pro výstavbu tkání a svalů, pro regeneraci a načerpání psychických a fyzických sil. Vězte, že i malý hrneček plnotučného kozího mléka denně se na kondici vašeho zdraví podepíše více než pozitivně. Tak např. věděli jste, že 1 sklenice kozího mléka vám dodá více než 1/3 doporučené denní dávky vápníku? Další velkou předností kozího mléka je vysoký obsah draslíku, hořčíku, zinku a naopak nízký obsah sodíku, kterého máme v běžné stravě nadbytek (připomeňme si souvislost mezi nadměrným příjmem kuchyňské soli a vysokým krevním tlakem). Známý nižší podíl železa v kozím mléce je dle nejnovějších výzkumů výhodný pro osoby 50 + a seniory.

KOZÍ MLÉKO JE SKVĚLÉ PRO STUDENOU I TEPLOU KUCHYNI

Na produktu jednoznačně oceníte všestranné, velmi široké využití v teplé i studené kuchyni. Používání kozího mléka má velmi dlouhou tradici u nás i ve světě a je prvotřídním prostředkem, jak snadno a rychle vylepšit jídelníček vás i vašich dětí. V případě potřeby s ním zcela nahraďte mléko kravské. Sušené Kozí mléko se velmi snadno rozpouští, má příjemnou chuť a vůni. Je bez barviv a konzervantů.

VŽDY SI VYBÍREJTE PLNOTUČNÉ KOZÍ MLÉKO - JE NEJLEPŠÍ!

Pozor, pokud se právě odhodláváte k cestě za zdravím, pamatujte, že vitamíny kozího mléka jsou z velké části rozpustné v tucích (vitamíny A, D, E a K), proto by byla z hlediska výživy obrovská škoda konzumovat mléko odtučněné, nebo nízkotučné, tedy zbavené většiny vitamínů.

PRO KOHO JE KOZÍ MLÉKO VHODNÉ?

Kozí mléko je nedílnou součástí zdravého a plnohodnotného jídelníčku. Je vhodné pro každý věk a děti od 1 roku. Skvěle obohatí váš jídelníček o látky, které ve vašem běžném jídelníčku mohou chybět. Dopřejte si lahodné kozí mléko každý den. Výsledkem bude vaše pevnější zdraví.

  • pro vylepšení, obohacení běžného jídelníčku
  • pro děti od 1 roku (do 3 let věku můžete podávat speciálně připravené pokračovací mléko Naše mléko)
  • těhotné a kojící ženy
  • při psychické únavě, vyčerpání
  • při sportu,
  • v období rekonvalescence, po úrazech a zraněních,
  • pro seniory

Obsah balení: 300 g

Upozornění: Není určeno pro výživu kojenců do 12 měsíců. Vyrobeno v souladu s nejpřísnějšími požadavky na kvalitu. Bez zápachu. Díky šetrné metodě zpracování si zachovává mimořádně vysokou výživovou hodnotu. Velmi snadno se rozpouští. Bez barviv a konzervantů.

KOZÍ MLÉKO - VÍCE PRO ZDRAVÍ


539,00 Kč 597,00 Kč
Please select variants first