FOREST FIX & GLOW SPRAY

Vyprodáno Novinka

FOREST FIX & GLOW SPRAY 50ml

Fixační a rozjasňující sprej

Sprej na fixaci make-upu poskytuje osvěžující pocit na obličeji a hýčká pleť přirozeným leskem. Sprej Fix & Glow s výtažkem z tařice fixuje make-up a prodlužuje jeho trvanlivost. Nastříkejte relaxační sprej na pleť. Odpočinek. Osvěžení. Rozzáření.

Aktivní látky

  • Extrakt z keře Tara - Přírodní biopolymery (polysacharidy) z keře tara (Caesalpinia spinosa). Jako druhá kůže chrání před stresujícími faktory prostředí (proti znečištění) tím, že vytvářejí zasíťovaný film, aniž by byly okluzivní. Vypínají a redukují vrásky.
  • Extrakt z houby Chaga - Obsahuje polyfenoly, polysacharidy a minerální látky. Snižuje zarudnutí pleti, chrání ji a zlepšuje její vyrovnanost a zářivost.
  • Buněčná voda z březových listů - Buněčná voda získaná z listů břízy (Betula alba) chrání pokožku před volnými radikály a působí proti předčasnému stárnutí pleti.
  • Výtažek z mechu - Rostlinný výtažek z mechu měchýřky (Physcomitrella patens), který podporuje vlhkost pokožky, posiluje její bariérovou funkci a chrání ji před stresem a městskými vlivy.

Aplikace

Po nanesení make-upu a pro osvěžení a fixaci mezi jednotlivými úkony nastříkejte 1-2 pumpičky fixačního spreje ze vzdálenosti přibližně 30 cm na obličej a dekolt. Při tomto úkonu mějte zavřené oči. Před každým použitím přípravek dobře protřepejte.

BALENÍ: sprej s pumpičkou

Profesionální tip:

Pro extra dávku svěžesti v létě: Uchovávejte sprej na fixaci make-upu v lednici.

890,00 Kč