Balíček proteinové diety na 14 dní

AKCE

Výhodný balíček je vhodný při střední nadváze. Obsahuje vše potřebné pro bezproblémové zvládnutí prvních 14 dnů diety. Jedná se o velmi kvalitní náhradu celodenní stravy pro regulaci hmotnosti, která vašemu tělu dodá vše potřebné. Každé jídlo vás namísto běžných 65 Kč bude stát jen 49 Kč. Dietní program byl vyvinut, je vyroben a ověřen v ČR.

VÝHODNÝ BALÍČEK - 14 DNÍ VAŠÍ DIETY (PROTEINOVÁ JÍDLA PRO FÁZI 1)

Snídaně 14x kaše a pudinky

Svačiny 28x koktejly a panna cotta

Oběd 14x polévky a hlavní jídla

Večeře 14x polévky a omelety

Balíček je koncipován tak, aby jeho skladba byla vyvážená a maximálně směřovala k hlavnímu cíli - pohodlné regulaci vaší hmotnosti. Ve výhodných balíčcích není možný výběr konkrétních chutí. Skladba balíčku se může měnit s ohledem na stav aktuálních skladových zásob. Proteinová jídla jsou vzájemně zaměnitelná. Nekonzumujte dvě jídla připravovaná s olejem (omelety, bramboráčky) během jednoho dne. Dodržujte dostatečný denní příjem tekutin.

Náhrada celodenní stravy pro regulaci hmotnosti. Vzájemná kombinace proteinových potravin MyKETO zajišťuje pestrost stravy a zároveň veškeré základní živiny v potřebném množství na 1 den. Budete-li chtít pokračovat v celodenní náhradě stravy pouze proteinovými potravinami MyKETO déle než 3 týdny, měli byste se poradit s lékařem. Pokud nahradíte 1 - 2 jídla běžnou nízkoenergetickou stravou, konzultace nejsou nutné.2 990,00 Kč 4 520,00 Kč
Please select variants first