Jsme studio, kde Vám poradíme jak s vnitřní krásou, tak i s vnější. 

Kosmetiku používáme profesionální pouze pro kosmetická studia, značky Derma Beauty. Profesionální kosmetická značka Derma Beauty je určena pro klasická a dermální ošetření v kosmetických salonech, SPA, estetických centrech a wellness.

Derma Beauty je certifikovanou přírodní kosmetikou francouzskou společností Ecocert a její produkty jsou bez parabenů, parafínu, konzervačních látek a silikonů.

Keto dietu máme spolupráci s českou firmou Goldim s.r.o., která vyrábí keto dietu MyKeto a dětskou stravu z kozího mléka. 

Profesionálně se staráme nejen o váš zevnějšek, pečujeme také o vaše vnitřní zdraví a harmonii. Poradíme vám, jak se správně starat o vaši pleť a jak poznat účinné kosmetické přípravky. Věnujeme se individuálnímu poradenství. Aktuální stav pleti zjišťujeme za pomoci ultrazvukové sondy, která ověří míru hydratace pleti. Podpoříme vaši krásu tak, abyste byla ještě přitažlivější ženou, než dosud. V případě vašeho zájmu vás provedeme na cestě za úspěšným a bezpečným zhubnutím. Sami si ověříte, že díky dietnímu plánu MyKETO bude pro vás hubnutí snadné a pohodlné, navíc bez pocitu hladu a nervozity.