Kosmetika Mesmerie

Nastartujte svoji pleť

Dermokosmetika MESMERIE je plná aktivních přísad v nejúčinnějších kombinacích. Okamžitých a dlouhotrvajících účinků je dosaženo synchronním působením aktivních produktů a profesionálních dermálních přístrojů, čímž je zajištěn maximální průnik vysoce koncentrovaných aktivních látek do pleti. Ošetření lze však provádět i bez přístrojů. Jedinečnými postupy profesionální péče, kterou jsou kombinovány s unikátní klientskou péči dosáhnete maximálních účinků v péči o pleť  


Molekulární aktivní látky, které obsahují profesionální i klientské produkty dermokosmetiky MESMERIE, obsahují výhradně látky vysoké koncentrace v přesně definovaném množství a díky zpracování nejmodernějšími nanotechnologickými postupy prostupují do hlubokých vrstev kůže, kde nejen řeší aktuální problém, ale problémům již předchází.

Molekulární aktivní látky výrazně podporují aktivitu kožních buněk, chrání pokožku před poškozením UV zářením, neutralizují volné radikály a zpomalují oxidaci kožních buněk.
Aktivní látky jsou v profesionálních ošetřeních kombinovány s přesně definovaným cílem. Unikátní kombinace Retino Peptidů, Dragosine, Symwhite plus, Hydroviton plus, Cyclopeptid 5, kyseliny 3D CUBE, Ronacare VTA a dalších umožňují dosáhnout okamžitých a dlouhodobých výsledků.

Nakupujte z pohodlí domova