Kosmetika Christina

CHRISTINA dermokosmetika - kompletní sortiment vysoce kvalitních produktů pro salonní a domácí péči.

  1. Na mezinárodním trhu působí úspěšně již přes 35 let
  2. CHRISTINA vlastní špičkově vybavenou laboratoř a vědecko-výzkumné centrum
  3. Jedinečné receptury profesionálních ošetření a následné domácí péče od skutečných profesionálů
  4. Inovace a modernizace složení přípravků, podléhající novým trendům a potřebám profesionálních kosmetiček a požadavků EU

Produktové řady


BioPhyto 

Komplexní péče o problematickou pokožku: atopický ekzém, dermatitidy, akné, rozacea, cévní defekty, seborea, podrážděná pleť.

Illustrious

Zesvětlující a omlazující ošetření (enzymatický peeling), korekce pigmentace. Přípravky ILLUSTRIOUS mají schopnost korigovat proces syntézy melaninu vyvolaný hormonálními změnami, post-akné, vnějšími faktory z okolního prostředí, UV zářením a stárnutím (stařecká pigmentace).

Wish

Aktivní omlazující ošetření, korekce věkových změn 40+, vyhlazování mimických vrásek. Řada WISH je založená na inovačních výsledcích vědeckého výzkumu. Přípravky WISH na základě fytoestrogenů, silných antioxidantů a myorelaxantů působí proti viditelným stopám stárnutí, pomáhají uvolňovat a vyhlazovat mimické vrásky, podporují tvorbu kolagenu a navrací pleti mladistvý vzhled.

Mimo jiné stimulují přirozené mechanizmy pokožky proti stárnutí. K těmto změnám dochází ve vnitřních vrstvách pokožky, a následně se pleť skutečně stává omlazenou jak funkčně, tak i vzhledem. Přípravky mají výborný zesvětlující, rozjasňující a liftingový efekt.

Silk

Hedvábný lifting a výživa pleti. Unikátní liftingová řada je založena na využití přírodních, hedvábných vláken Bource morušového v kombinaci s aktivními čínskými bylinkami. Hedvábná vlákna jsou zdrojem přírodních proteinů (sericin, fibroin). Proteiny jak je známo, jsou zdrojem aminokyselin - toho nejcennějšího stavebního materiálu pro buňky. Léčivé čínské byliny mají výrazné tonizační účinky, zvyšují pružnost kůže, pomáhají hojení ran a léčbě kožních vředů. Tato jemná kondiční procedura poskytuje účinek okamžitého liftingu, viditelně vyhlazuje vrásky, aktivně zvlhčuje a vyživuje pleť. Vaše pleť se zázračně změní a bude vyzařovat přitažlivé vnitřní světlo.

Château de Beauté

Omlazující řada na základě výtažků z hroznového vína. Zlepšení elasticity, pružnosti a imunity pleti. Použití nejmodernějších technologií umožnilo získat unikátní komponenty - polyfenoly, taniny, bioflavonoidy, nejsilnější antioxidant resveratrol a díky nejnovějším nano a biotechnologiím vznikly pro tuto radu také další aktivní látky - enkapsulovaný retinol a enkapsulovaná kyselina hyaluronová, které zajištují dlouhodobé působení. Produkty této rady jsou bez emulgátoru, minerálních olejů, barviv a umělé parfemace.

Nakupujte z pohodlí domova